• Mobile World Congress 2019 / MWC19 Barcelona

  25 Şubat 2019

  25-28 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde Fira Gran Via isimli fuar alanında düzenlenen Mobile World Congress, birçok farklı ürünün tanıtılması açısından önem taşımaktadır. Şirketler her yıl bu fuar için özel olarak hazırlanıp yeni ürün ve teknolojilerini sergilemektedir. Akıllı telefonlar ve mobil teknolojiler söz konusu olduğunda uluslararası çaptaki en heyecan verici fuarların başında gelmektedir. Samsung, LG, Sony, Huawei ve diğer birçok şirketin katımıyla gerçekleşen dev organizasyon aslında yeni ürün ve teknolojilerin tanıtılması açısından büyük öneme sahip.

  Devamı
 • Inosas Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansında

  31 Mayıs 2017
  GOO Servis Yönetimi Akıllı Şehirler Konferansı

  24 Mayıs 2017 tarihinde Ankara Congresium’da gerçekleştirilen “Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı 2”, kapsamında kamu kurumlarının yetkilileri, belediye başkanları, teknoloji kuruluşları ve akademik dünya akıllı şehirlerin geleceğini masaya yatırdı.
  INOSAS da 2. Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansına, GOO Servis Yöneticisi ürünü ile akıllı şehircilik ve belediyeler için geliştirdiği çözümleriyle katılımını gerçekleştirdi.

  Kamu kurumları, yerel yönetimler ve özel sektör temsilcilerinin katılımı ile “Şehirler İçin İnovasyon ve Değişim Zamanı” temasının ele alındığı konferansta, “Geleceğin Ön Gösterimi” sloganı ile yola çıkan etkinliklerle, geleceğin yaşamı ve şehirleri konularına değinildi.

  Devamı
 • Inosas ZendCon 2016 İçin Las Vegas’ta

  6 Kasım 2016
  Inosas ZendCon 2016 Las Vegas ta Zend ve Rogue Wave ile buluştu.

  Inosas, Amerika Las Vegas – Hard Rock Hotel de gerçekleştirilen ZendCon 2016’da ülkemizi temsil etti. Konferansda Zend, Rogue Wave ve Inosas yöneticileri bir araya geldi. 2017 hedefleri ile ilgili görüşen yöneticiler Türkiye ve Orta Doğu planlarını paylaştılar.

  Devamı
 • EfsaneTarifler.com Cyberspot Dergisinde

  6 Kasım 2016
  Basında Efsane Tarifler

  EfsaneTarifler, çok bilinen sosyal medya platformlarının paylaşım doğasını benimsemiş mutfak alanında özelleşmiş bilgi merkezli, eğlenceli ve etkileşimli sosyal medya mecrasıdır. Bu alanda yeni bir soluk olacak projemizin ilk aşaması kullanıcılarla buluştu. Uygulamayı Google Android ve App Store üzerinden ücretsiz indirerek sosyal medya hesaplarınız ile hemen kayıt olabilir, mutfak alanında kendi kültürünüzü yaratabilirsiniz. Temel olarak platform üzerinden eğlenceli sosyal içeriklere, onlarca farklı kategori ve alanda binlerce yemek tariflerine, sosyal paylaşımlara, özel sayfalara göz atabilirsiniz; gezgin ve yemeği seven kullanıcılarımızın yemek ve mekanlarla ilgili yaptığı öneri ve yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında gideceğiniz yerlerdeki mutfak kültürlerini uygulamamız sayesinde öğrenebilir ve yemeklerle ilgil kullanıcılarımızın tavsiye ve yorumlarına da harita yardımıyla hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. EfsaneTariflerin, iş veya tatil seyahatlerinizi daha keyifli hale getireceğinden eminiz.

  EfsaneTarifler takımı olarak ilk versiyonunu Türkiye’de başlattığımız projemizin farklı dillerde diğer bölge ve kültürler için farklı işbirliktelikleriyle oluşacak yeni versiyonlarıda yakın zaman içinde hizmete girecektir.

  Devamı
 • Inosas, Zend-PHP Türkiye Çözüm Ortağı Oldu

  26 Haziran 2015
  inosas_zend_php_turkiye_blog

  Inosas, yenilikçi ve katma değeri yüksek teknolojik çözümlerin üretilmesine katkı sağlamak ve sektörel ihtiyaçlara göre özel kurumsal uygulamalar geliştirmek amacıyla çalışmalarını ve yatırımlarını sürdürmektedir. Mevcut, Zend, Microsoft ve Linux teknolojileri üzerinde inşa edilmiş uygulamalarının kurumsal anlamda profosyonel alt yapı, platform, uygulama çatısı, eğitim ve sertifikasyona kadar uzanan hizmet zincirini sağlamak ve akredite bir kurum olarak müşterilerine karşı güven ortamı oluşturmak amacıyla çalışmaktadır.

  Devamı
 • Cyberspot Ocak Sayısında INOSAS

  12 Şubat 2015

  “Kurumların BT stratejisinden dijital stratejiye taşındığı ve iş modellerinin sürekli değişim geçirdiği günümüzde, sektörel ihtiyaçları anlayıp o ihtiyaçlara yönelik bilgi tabanlı çözümler sağlamak, ürün ve hizmet stratejimizin temelini oluşturmaktadır”

  INOSAS, 2013 yılının başında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteği ile yenilikçi ve katma değeri yüksek teknolojik çözümlerin üretilmesine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

  Devamı
 • İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı

  9 Şubat 2015
  İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı

  İş Süreçleri Yönetimi, şirketlerin iş süreçlerinin yönetilmesi ve optimizasyonu ile iş birlikçi performansın geliştirilmesine odaklanan, operasyon yönetimi içerisinde bulunan bir alandır. Bu sebeple süreç optimizasyon süreci olarakta tanımlanmaktadır. İş Süreç Yönetimi, fonksiyonel olarak geleneksel hiyerarşik yönetim yaklaşımlarına odaklanmış organizasyonlara göre daha etkili, daha verimli ve değişime daha açık bir organizasyon yapısının oluşumuna olanak sağlamaktadır. Süreçler organizasyonların kazanç ve maliyetlerini büyük ölçüde etkilemektedir.

  Devamı
 • E-Anket Yazılımı

  E-anket çalışmalarını web, mobil veya çağrı merkezi aracılığıyla alternatif bir çok kanaldan eş zamanlı olarak yürütebilirsiniz. Tamamıyla web tabanlı çalışan e-anket programı ile test, yoklama (poll) ve araştırma (survey) tipinde basit veya detaylı elektronik dokümanlar hazırlayabilirsiniz.

  Devamı
 • ZCE Sertifikalı Olmak!

  PHP ile yazılım geliştirme konusunda çok iyi olabilirsiniz. Fakat, hala kendinizi sertifikalamaysınız tek yapabileceğininz sadece işinizi elinizde tutmak! Sizde PHP sertifikanızı alarak bu alanda bilgi ve tecrübenizi belgeleyebilir, yeni fırsatlara kapı arayabilirsiniz.

  Devamı