Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Yazılım projelerinizi yönetimini çok iyi derecede teknik-metodolojik bilgiye sahip ve yöneticilik becerileri gelişmiş uzmanlarımızla yapıyoruz

Projelerinizin proje planlarının oluşturulmasından iş ve gereksinim analizlerine, mimari tasarımından detaylı tasarımlarına kadar tüm işleri belirli bir disiplin içerisinde sunuyoruz. İş gereksinimlerine göre geliştirilecek sistemin teknolojisine ve tasarımına göre doğru kabul görmüş yazılım geliştirme metodolojilerini (Scrum, Agile vb.) ve süreç modellerini (CMMI) takip ediyoruz.

 

Yüksek Teknoloji Çözüm Desteği

Inosas olarak şirket iş stratejimiz ve Ar-Ge yaklaşımımız her zaman içerisinde yöntem bilgisinin (Know-How) fazla ve teknolojik seviyesi yüksek (high-tech) ürünler geliştirmek üzerine olmuştur. Farklı teknolojiler ile birçok iş alanında geliştirdiğimiz ürünler sayesinde ve bu alanda doktora seviyesinde mühendislik ile sektör öncülerinden özel eğitim almış uzmanlarımız yardımıyla çözümlerinize veya iş fikirlerinize destek olabiliriz.

Zend

PHP teknolojileri üzerine kurulu yazılım geliştirme ortamının oluşturulabilmesi için gerekli tüm yöntem bilgisi, teknolojiyi ve eğitimi sağlıyoruz. Ayrıca, iş gereksinimlerine göre yazılacak uygulamanın üst seviye ve detaylı mimari tasarımlarından kullanılabilecek uygulama çatılarının (framework) seçiminine kadar tüm süreci yürütüyoruz. Zend ve PHP teknolojileriyle uzun süredir çalışan Ar-Ge Ekibimiz ve Zend Sertifikalı Mühendislerimiz ile işinize değer katmaya hazırız. Sertifikasyon bilgileri için tıklayınız.

Microsoft

Microsoft teknolojileri ile geliştirilecek yazılım projeleri için, iş gereksinimlerine göre en doğru teknoloji ve yöntemlerin belirlenmesi, iş gereksimin dokümanların çıkarılması, üst seviye ve detaylı mimari tasarımlarının oluşturulması, yazılım geliştirme ortamının kurulması, test süreçlerinin işletilmesinden uygulamanın ilk kararlı sürümünün oluşturulması kadar tüm süreci yönetiyoruz veya gerekli yerler için danışmanlık veriyoruz.

Proje Yönetimi

Yazılım projelerinin yönetimi direk kullanılan teknolojiye bağlı olmamakla birlikte uzun yıllar deneyim isteyen ve belirli disiplinler doğrultusunda titizlikle yürütülmesi gereken bir süreçtir. Sadece doğru yazılım geliştirme metodolojilerinin kullanılması değil Risk, Gereksinim, Değişiklik, Konfigürasyon ve Versiyon gibi yönetim süreçlerininde dahil edilmesi gereken bir sanat ve yazılım projelerinin tüm bahsettiğimiz parametrelerle planlanması ve yönetilmesidir yazılım proje yönetimi. Bu kapsamda teknoloji ne olurla olsun PMP ve CMMI eğitimi almış uzmanlarımızla yazılım proje yönetim süreçlerinize destek oluyoruz.