Zend

Inosas®, Zend Türkiye çözüm ortaklığı ile zend ürün, hizmet ve eğitimlerinin yanında sertifikasyon sınavları için gerekli voucher ve desteği sunmaktadır. Ayrıca, uzun yıllardır PHP teknolojileri ile ürün geliştiren ekibimiz, kurumsal destek olarak “Proje Mimari Desteği”, “Geliştirme Ortam ve Metodolojilerin Oluşturulması”, “PHP Versiyonları Arası Migrasyon”, “Performans Çalışmaları” ve “Güvenlik Testleri” hizmetleri vermektedir.

Zend Server

Zend Server, tam PHP sürümü dağıtımı ile birlikte, üretkenliği, performansı, ölçeklenebilirliği ve güvenilirliği optimize etmek amacıyla tasarlanmış sürekli güncellenen katma değerli özellikler ile birlikte gelmektedir. Ayırca, yaklaşık 80 adet php modülü içermekte ve NGINX, Apache ve IIS Web Sunuclarını desteklemektedir. Zend Server aynı zaman PHP Sunucu olarakta isimlendirilmektedir.

Zend Studio

Gelecek nesil PHP IDE (Integrated Development Enviroment), geliştiricilerin üretkenliğini arttırırken aynı zamanda yüksek kalite PHP uygulamaları oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır. PHP IDE mobil geliştirmeyle PHP’yi birleştirmekte ve kaynak kodlarıyla birlikte örnek mobil uygulama da içermektedir. Niçin PHP IDE sorusuna cevaben akıllı kod editörü, sağlam debug yetkinliği, eclipse ekosistemi, Angular JS – Ionic – Corvdova, Magento ve Doktorin Desteği, PHP 5.6 ve birçok özellik daha verilebilir.

Zend Guard

Marketteki en fazla kabul görmüş PHP kodlama (encoding) ve anlaşılmazlaştırma (obfuscation) ürünü olan Zend Guard, uygulamalarınızı lisansız kullanımdan ve tersine mühendislikten (reverse engineering) korumaktadır. Zend Guard, geliştirmeden lisanlı ürüne geçişi sağlamakta ve hızlandırmata, kaynak kodlarınızın görülmesi ve değiştirilmesini engellemekte, esnek lisanslama yapısıyla ürününüzün kopyalanması önlemektedir.

Eğitim ve Hizmetler

Inosas®, Zend’in düzenlemiş olduğu tüm sınıf ve online eğitimleri sunmaktadır. Ayrıca, Zend Sertifikasyonuna yönelik PHP ve Zend Framework eğitimleri de bulunmaktadır. İsteyen geliştiriciler sertifikasyon için bizden alabilecekleri voucher ile online olarak yetkili sınav merkezlerinde sınava girebilirler.

Eğitimler

⊕ Foundations
⊕ Higher Structures
⊕ Experienced Programmers
⊕ Security
⊕ Training

Sertifikalar

⊕ PHP Sertifikasyonu
⊕ Zend Framework Sertifikasyonu

Hizmetler

⊕ Continuous Delivery
⊕ Audit ve Migration
⊕ Start With PHP
⊕ Zend Server Implementation
⊕ Custom Implementation Services