Kurumsal Uygulama Entegrasyonu

Ürünlerimizin veya size özel geliştirebileceğimiz uygulamaların mevcut sistemleriniz ile entegrasyonu bizim için sorun değil

InoPaaS Uygulama Geliştirme Platformu’muzun gelişmiş altyapısı sayesinde alternatif birçok method seçeneğiyle miras uygulamalarınız ile entegrasyonunu sağlayabiliyoruz. Proje sürecinde iyi bir analiz ve sonrasında hazırlanan veri akış diagramları yardımıyla güvenlik, tutarlılık ve bütünlük kıstasları içerisinde doğru bir entegrasyon yapısı inşa ediyoruz.

Web Servisler

InoPaaS Uyguşama Geliştirme Platformu içerisinde bulunan gelişmiş Web Servis yapısı sayesinde sunucu ve istemci olarak birçok servis açılabilir veya kullanılabilir.

Yetkilendirme

Kurum içerisinde mevcut LDAP, SSO ve IDM uygulamaları ile kimlik denetimi için entegrasyon sağlanabilir. Kullanıcı şifreleri ortak tek bir noktadan yönetilebilir.

Denetim

Entegrasyon katmanı üzerinden yapılan tüm veri alışverişleri istenilen seviyede loglanabilir ve bu loglar denetim amacıyla kullanılabilir.

Çoklu Veritabanı Desteği

Uygulama platformumuz birden fazla veritabanına eş zamanlı bağlanabilir. Mevcut şemalarının yanı sıra diğer uygulamalarınızın ilişkisel veritabanlarına ulaşabilir ve veri alışverişinde bulunabilir.

Sosyal Medya

Twitter, Facebook, Linkedin veya YouTube gibi birçok sosyal medya uygulamasının apilerini kullanarak entegre olabilen gelişmiş entegrasyon katmanı bulunmaktadır.

Diğer Entegrasyonlar

InoPaaS Uygulama Geliştirme Platformu’muz E-Posta Servisleri, Operatörler, CTI, Jira, Jasper gibi birçok sistem ve uygulama ile entegre olabilecek altyapıya sahiptir.